مالی3

با سلام خدمت شما (1نفر به استناد 2تا شاهد 1کی 16 ساله و1کی شریک طرف بر علیه من بدون دلیل و مدرک شاهد شدن که مثلا من 2500000تومان بدهی دستی بدون چک و سفته و رسید و بدون سند به ایشان دارم ایشان بدون اطلاع من در شهر دیگری ک من 1سال پیش از اون شهر کوچ کردم به ادرس منزل خودش ادرس من رو داده و غیابی محکوم به 2503000 تومان کرده است من واخواهی دادم به دادگاه در جلسه دادگاه همه ی حرفاش رو توانستم از این که من باهاش شریک نبودم ونمشناختم رو توسط شاهد ثابت کردم و گفته بود 500هزار پول پیش مغازه رو دادم اون رو هم ثابت کردم که من دادم و ثانت کردم که کلا ساری نبودم که این اقا جعلا برام ادرس خونش رو دادست فقط شاهدی نتوانستم بیارم که من این مبلغ 2میلیون باقی پول رو ازش نگرفته ام ایا دادگاه من رو چون اون شاهد داشت می تواند محکومم کنند؟وایا من که گفتم شاهدم خداست و اگر گرفته ام اقلا 1 رسید یا سند یا چک یا دست نوشته بیاورد تا ثابت شود. ایا باز احتمال محکومیت دارم؟ البته پدرم هم شاهدم شد و دست رو قران گذاشت من هم همینطور قاضی قرار شد بعد از من از شاهدای اون جدا جدا در رابطه با زمان و مکان وموقعیت گرفتن پول را بپرسد. و حتی به من گفت که چرا با این جور ادمایی شراکت کردین. منم گفتم شراکت بود بینمون و جز اینا چیزی نیست. لطفا بگید احتمالا چی پیش میاد؟

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,736 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۱۲/۰۲ ۱۷:۱۵:۳۹