تملک و تخلیه

با سلام
من در سال 86خانه سرايي را خريدم صاحب قبلي ملک دايي خانم بنده است که اين ملک پدري وي بوده است.
طبق قول نامه اين زمين را با چهار متر عقب نشيني شهرداري خريداري کرده ام در سال 86.
قسمت جلويي خانه سرا،منزل قديمي پدربزرگ خانمم است که در زمان معامله به صورت شفااي و بر حسب فاميليت گفنيم که مادر بزرگ در آن جا زندگي کند تا هروقت که خريدار(من) قصد تخريب يا سکونت داشتم منزل را تخليه کنند.
در قسمت ملاحظات قول نامه ذکر شده که:
(توضيح اين که بعد از عقب نشيني 4 متر از ساختمان موجود طرف کوچه به طرف زمين مورد معامله فوخته شده.تا تاريخ 1/8/86 ساختمان موجود را وراث محوم دلدار به نسبت حق السهم خود شريک بوده اند از تاريخ 1/8/86 تمام حق السهم ساختمان هوايي که مربوط به آقاي دلدار(وارث) بوده به خريدار فروخته شده است.)
اکنون من بعد از شش سال آمده ام که ملک خود را بگيرم يعني در آن سکونت کنم و حتي در تاريخ 11/91 از آنها(مادر بزرگ و فروشنده) تعهد نامه اي گرفتم که در تاريخ 29/1/92 تخليه کنند اما آن ها ممانعت ميکنند و ميگويند تخليه نميکنيم چون اتاقي که در آن سکونت داريم در در حريم شهرداري است!
من به آن ها ميگم که طرف حساب من شهرداري است نه شما اما آن ها ميگويند که چون در حريم شهر داري است و از قبل هم ملک بابا بوده است تخليه نميکنيم و در آن زندگي ميکنيم اگر هم تخليه کنيم بايد آن را تخريب کنيم و از مصالح اش براي ساخت خانه براي مادر بزرگ استفاده کنيم
به نظر شما آقاي وکيل من بايد چيکار کنم؟؟؟
آيا آن ها حق دارند؟؟؟
در ضمن من به تازگي درب ورودي کوچه را قفل زدم و آن ها ميگويند که نبايد قفل ميزدي و مدعي هستن!!!
طبق قول نامه من تمام حق السهم فروشنده را خريده ام که بخشي از ساختمان هم ميباشد!
بعد ساختمان هوايي يعني خود ساختمان مال من است فقط آن قسمت از زمين که حريم شهرداري است مال من نيست اما ساختمانش که مال من است
خوب مسلما هر موقع قصد تخريب و ساخت داشتم بايد عقب نشيني کنم آن ديگر به فروشنده و... ربطي ندارد!
آقاي وکيل خاهشن راهنمايي کنيد!

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
0 پاسخ
2,618 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۲/۰۳/۱۳ ۲۲:۲۳:۵۰