آزار همسایه

با سلام

حدود دو سال است که آپارتمانی را خریده ایم . قبل از اسباب کشی سقف حموم نم داشت که ما فکر کردیم از قبله و گچ سقف اتاق ( نم به اتاق خواب بغل حموم هم رسیده ) رو کندیم و مجددا گچ و رنگ کردیم . ولی دیدیم که نه هنوز نم ادامه داره چند بار به همسایه بالا تذکر دادیم . حتی وقتی برای حموم خودمون کسی رو آورده بودیم که سیمان کاشی ها رو سیمان بریزه به همسایمون گفتیم و فردی که سیمانکار بود گفت اگه از زوار ها باشه من درست میکنم ولی از فاضلاب باشه کار من نیست . بهر حال با وجود سیمان کاری و اعتراض همسایه که پول زیاد گرفته بازم خشک نشد که ماهم گفتیم که ایشون گفتن اگه از فاضلاب باشه باید کف حمومتون رو بکنید . بعد از اون هم چند بار بهشون گفتیم که یه بار گفت عروسی داریم یه بار گفت برادرم مرده مهمون میاد . همشم میگه از حموم بالایی ما هم نم میده . تا دیشب هم که برای آخرین بار گفتیم پسرشون گفت اونی که ما آوردیم میگه باید کف حموم رو بکنید و مامانم دوست نداره تو خونه خرابکاری بشه . حال ما میخواهیم از راه قانونی این کار و پیگیری کنیم . سوال من اینه که از کجا باید شروع کنیم ؟و مراحل کاریش چطوریه؟و اینکه ممکنه شکایتمون به جایی نرسه؟در ضمن ما در کرج زندگی میکنیم.

از لطفتون متشکرم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,735 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۲/۰۵/۱۵ ۰۱:۳۷:۴۸